درباره ما

firouzeh_chart_index

۱۹ سال سابقه

firouzeh_chart_index

ارائه تخصصی

firouzeh_chart_index

۲۴ هزار میلیارد تومان دارایی

firouzeh_calendarتعداد پرسنل۴۵۰+ نفر
firouzeh_calendarشرکت زیر مجموعه۲۰+
firouzeh_calendarتعداد سرمایه‌گذار۴۰٬۰۰۰+
cover

چشم انداز فیروزه

خلق یک سوپرمارکت مالی پیشرو ، قابل اعتماد و منتخب مشتریان بر پایه استانداردهای روز جهان، از طریق ارائه سبد کاملی از خدمات مالی نوین ، ابزارها و شرکت های سرمایه گذاری پربازده با قابلیت دسترسی آسان برای همه مردم ایران.

cover

ماموریت فیروزه

قصد داریم با بهره مندی از دانش مدیران گروه، سابقه طولانی حضورمان در بازار سرمایه ایران، نوآوری های نوین مالی و همچنین فن آوری های روز ارتباطی، پرسودترین گزینه های سرمایه گذاری و بهترین راه حل های تامین مالی را در دسترس سهامداران مان ، مشتریان مان و عموم مردم و کسب و کارهای ایرانی قرار دهیم.

فعالیت‌های گروه
مالی

فعالیت های گروه مالی فیروزه به دو بخش اصلی تقسیم می‌شود:

icon

بخش اول، فعالیت مرتبط با خدمات مالی و سرمایه‌گذاری می‌باشد، که شامل خدمات کارگزاری و معاملات از طریق کارگزاری فیروزه آسیا، خدمات سبدگردانی و مدیریت صندوق از طریق شرکت سبدگردان توسعه فیروزه، خدمات مشاوره تامین مالی از طریق شرکت مشاوره دانش فیروزه و خدمات جذب سرمایه‌گذاری خارجی از طریق واحد بین‌الملل فیروزه می‌باشد.

icon

بخش دوم، فعالیت های گروه مالی فیروزه در حوزه سرمایه‌گذاری مستقیم می باشد، در کنار ارائه خدمات مالی با استاندارد بین‌المللی، یکی از نقات قوت گروه و وجه تمایز آن با دیگر شرکت‌های بازار سرمایه، سرمایه‌گذاری مستقیم گروه از طریق شرکت‌های زیر مجموعه در صنایع متنوع و بخش‌های مختلف اقتصاد کشور می باشد. این تنوع و گستره فعالیت سرمایه‌گذاری باعث انباشت دانش ، تخصص و آگاهی بالا در حوزه های مختلف در گروه و نیروی انسانی توانمند آن که یکی از اصلی ترین دارایی های گروه مالی فیروزه می‌باشد، شده است. این شناخت و تسلط باعث می‌شود که فیروزه با سرمایه مردم مانند سرمایه خود رفتار کند و تمام تمرکز خود را بر کسب بیشترین بازدهی و سود با تحمل کمترین میزان ریسک بگذارد.

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران (وتوصا)، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت و تجارت (وصنعت)، سرمایه‌گذاری سبحان (وسبحان)، شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران (واعتبار)، شرکت سرمایه‌گذاری جامی (وجامی)، شرکت سرمایه‌گذاری پایا تدبیر پارسا، شرکت سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه، شرکت ترغیب صنعت ایران، برخی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه مالی فیروزه با تمرکز بر فعالیت سرمایه‌گذاری مستقیم می‌باشند.

شرکت سرمایه گذاری ایران و فرانسه
صندوق ثروت آفرین فیروزه
شرکت ترغیب صنعت ایران
شرکت سرمایه گذاری سبحان
شرکت سرمایه گذاری ایران و فرانسه
صندوق ثروت آفرین فیروزه
شرکت ترغیب صنعت ایران
شرکت سرمایه گذاری سبحان
شرکت سرمایه گذاری سبحان
شرکت سرمایه گذاری ایران و فرانسه
صندوق ثروت آفرین فیروزه
شرکت ترغیب صنعت ایران
تیم فیروزه

تیم فیروزه

تیم فیروزه متشکل از حدود 300 نفر نیروی متخصص، نو‌آور و با دانش بالا می‌باشد که هر کدام مجموعه‌ای از استعدادها و تخصص‌های منحصر به فرد خود را به گروه عرضه می‌کنند. نیروهای کار ما متنوع و پویا هستند که بیش از 40% آنها را، حتی در لایه های مدیریتی، زنان تشکیل می‌دهند. قدرت نیروی کار فیروزه، در انطباق آنها با تغییر، پذیرش فناوری‌ها و روش‌های جدید است که گروه ما را چابک نگه داشته و به تقاضاهای بازار پاسخ می‌دهد.

به خانواده بیش از ۵۰٬۰۰۰ نفری فیروزه بپیوندید. با مجموع سرمایه‌گذاری بیش از:

۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ +تومان

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر
و مشاوره اختصاصی با ما تماس بگیرید!

support
مشاوره اختصاصی
© 2024 — Copyright